KUJUNDA ENDALE MEELEPÄRASED KOMMID!

„Välimus on visiitkaart“ – just kommide välimus muudab Teie elamuse maksimaalseks! Kaunistuselemendid tehakse ja lisatakse käsitsi. Kaunistamine nõuab erilist tähelepanu ja küllaltki palju aega.

Iga tellimuse täitmine on loominguline protsess, mille tulemuseks on unikaalne kunstiteos.

Chocelite arvestab alati teie soovidega. Olgu tegu ettevõttesisese ürituse, pulma või lapse sünnipäevaga – toodete kujundus saab olema oma vormi, täidise, värvi ja stiili poolest teile meelepärane ja sobiv.

LÄHEMALT VÄRVIDEST

Šokolaadi värvimiseks kasutatakse ainult looduslikke värvaineid. Meie šokolaadivärvid on pastelsed ja loomulikud: valge, kollane, oranž, punane, roosa, lilla, sinine, roheline. Toote erilist pidulikkust saab rõhutada pärlmutterhelvestega – ka need on looduslikud, kasutame jahvatatud mineraale.

maiustused3

ET KEEGI ILMA EI JÄÄKS – VEGAN, LAKTOOSI- JA GLUTEENIVABA!

Kompvekkide kõrval, mille valmistamiseks kasutatakse traditsiooniliselt rõõska koort ja võid, on paljud meie retseptid kohandatud veganitele sobivaks. Need maiustused sobivad ka inimestele, kes ei talu laktoosi ehk piimasuhkrut ja neile, kes on kaseiini suhtes allergilised.

Taimetoitlastele mõeldud maiustused kaunistatakse valge šokolaadiga,
kus piimapulber on asendatud riisijahuga. Šokolaadi värvus ja maitse ei erine väga tavapärasest ning võimaldab kaunistuste osas samuti loomingulisi lahendusi.