Käsitöö kommide sünd - Chocelite

Käsitöö kommide sünd - Chocelite

Firma Chocelite sündis ideest toota looduslikke maiustusi värskest ja looduslikust toorainest. See põhimõte on kogu meie tegevuse aluseks. Firma toodetes on kategooriliselt keelatud keemiliste maitseainete, paksendajate, lõhna- ja maitsetugevdajate, hüdrogeenitud taimsete rasvade, palmirasvade, säilitusainete, piimapulbri kasutamine (piimapulbrit kasutatakse ainult piima- ja valges šokolaadis).

Chocelite käsitöökommide komponendid ja nende töötlemine on väga hoolikalt läbi mõeldud. Marjad, marjapüree, pähklid ja pähklikreemid, vanilje, kohv, seemned, eeterlikud õlid, rõõsk koor, suhkur ja muidugi šokolaad peavad olema maksimaalselt värsked ja minimaalselt töödeldud. Paljud koostisosad (marjad, või, rõõsk koor) on kohalik põllumajandustoodang.

Kallid magusasõbrad! Hinnake oma tervist! Pöörake poodides pakutavate toodete sisule rohkem tähelepanu, lugege etikette, õppige loetavat sisuliselt mõistma, arvestage komponentide toimet ning ärge laske ennast petta. Te väärite parimat!

Käsitöö kommid, pulgakommid

Käsitöö kommid, pulgakommid

Me kõik oskame ära tunda selle, mis on “ehtne”.

Tõelised käsitöökommid ja pulgakommid on valmistatud looduslikest toorainetest, mitte nende laboratoorsetest analoogidest; piimapulbri asemel lisatakse kommisegule rõõska koort ja võid. Te mõistate intuitiivselt ja vähimagi kahtluseta, et sellised maiustused on “ehtsad”.

Soovite lõpetada enesepettuse ja maitsta tõelist šokolaadi? Siis valige Chocelite šokolaaditooteid. Käsitöökommide ja pulgakommide šokolaadimeister sai väljaõppe Vancouveri šokolaadikoolis maailma parimate meistrite käe all.

100% käsitöökomme valmistatakse “vana” Euroopa traditsiooniliste retseptide järgi, milles kasutatakse kvaliteetseid Belgia, Prantsusmaa ja Saksamaa koostisosi.

Lastesõbralikud, naturaalsed kommid

Lastesõbralikud, naturaalsed kommid

Chocelite šokolaad ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ega värvaineid. Valge šokolaadi värvimiseks lisatakse taimejahu: peet, kurkum, annato, matcha, punane kapsas … Pulmade ja muude eriliste sündmuste puhul kaetakse šokolaad kuldsete või hõbedaste pärlitega – mis on tegelikult tolmpeeneks jahvatatud looduslikud mineraalid!

Kuna toodete valmistamisel pööratakse looduslikkusele ja puhtusele erilist tähelepanu, on need kommid lastele kõige paremad. Kallid emad! Andke oma lapsele maiustusi, mis on ohutud nende tervisele ja arengule!

Piimatoodetele allergilistele laste jaoks on välja töötatud retseptid, mis ei sisalda laktoosi ega kaseiini.