FORGOT YOUR DETAILS?

Best sellers

Best sellers

Ärikliendile

Ärikliendile

Võrdluseks on võetud erinevate tootjate käsitöökommid, mis on
saadaval vabas müügis üle Eesti. Me oleme oma töös 100% kindlad,
seepärast meid usaldavad.

Firmast

Firmast

Võrdluseks on võetud erinevate tootjate käsitöökommid, mis on
saadaval vabas müügis üle Eesti. Me oleme oma töös 100% kindlad,
seepärast meid usaldavad.

Korduma Kippuvad Küsimused

Korduma Kippuvad Küsimused

Ma sooviksin tellida kommi. Kui kiiresti need valmivad?

Täname eelkõige Teie soovi eest! Tellimust suuruses kuni 50 kommi valmistame Teile 2 päevaga, kui tellimuse soov on sellest suurem, siis tähtajad räägitakse läbi iga kliendiga individuaalselt.

Kas te teete ka šokolaadist erinevaid kujundeid nagu luik, ingel või kontsking?

Ei, me ei valmista šokolaadist erikujundeid. Samuti me ei lõika šokolaadist välja ka raskemat tüüpi kujundeid, kuna šokolaad ei ole nii paindlik kui martsipan või plastiliin. Lihtsamat tüüpi kujundeid nagu näiteks kere või muna on meile aga käepärased! Kirjutage meile oma soovidest ning me proovime need ellu viia!

Mul oleks vaja kinkida komme juba 2 tunni pärast, mis ma tegema peaksin?

Külastage meid Rocca al Mare šokolaadibutiigis. See on Teie jaoks avatud iga päev kell 10.00 – 21.00. Kohapeal pakume suurt valikut trühvlikomme ja pulgakomme. Oleme kindlad, et leiate sealt endale sobiva variandi!

Kus ma peaksin komme säilitama? Kas külmkapis?

Vaatamata sälitusainete mittesisaldumisele, ei ole vaja säilitada neid külmkapis. Te saate neid tarbida kolme nädala jooksul, säilitades komme toatemperatuuril (18 – 22 C) kuivas kohas.

Ma tellisin teilt maasikatäidisega kommi, kuid maasikaid ma peaaegu ei tunnegi. Milles asi?

Naturaalse šokolaadi maitse on niivõrd intensiivne, et kommi puhul on ta alati domineeriv. Lisatud puuvilja või marja peen lõhn ja maitse annavad vaid maitsevärskuse nüantsi. Kui te sööte kommi, milles on kõvasti tunda marjamaitset, võite kindlad olla, et tegemist on puhtalt aromatiseeritud lisanditega, millel pole värkse maasikaga mitte mingit tegemist.

Ma soovin, et tellitud kommide peal oleks minu kirjutatud õnnitlus. Kas see on võimalik?

Kommi peale mahub lühike lause, nimi, pilt või logo – kõike seda võime teie tellimuse peal ellu viia!

Kas te pilti ka kommile trükite?

Ei. Pilt ei näe ühe väikese kommi peal väga hea välja. Ärme hakka rikkuma Teie kingitust!

Mida kujutab endast ettesee värviline glasuur kommidel?

See värviline glasuur on ehtne valge šokolaad. Šokolaadi värvimiseks kasutatakse ainult looduslikke värvaineid. Meie šokolaadivärvid on pastelsed ja loomulikud: valge, kollane, oranž, punane, roosa, lilla, sinine, roheline. Toote erilist pidulikkust saab rõhutada pärlmutterhelvestega – ka need on looduslikud, kasutame jahvatatud mineraale.

Sooviksin väga teie kommi, kuid mul on laktoositalumatus, gluteenitalumatus ja pähkli vastu allergia. Kas saate siiski teha mulle tellimuse?

Muidugi! Arvestame alati teie soovidega. Kompvekkide kõrval, mille valmistamiseks kasutatakse traditsiooniliselt rõõska koort ja võid on paljud meie retseptid kohandatud taimetoitlastele – valmistame need ainult taimsest toormest. Need maiustused sobivad inimestele, kes ei talu laktoosi, gluteeni ja neile, kes on kaseiini suhtes allergilised.

Kus ja kuidas saan oma tellimuse kätte?

Tellimuse saate kätte vastavalt sellele, kuidas Teile see mugavam on. Ostes meie e-poest, on võimalik valida kas tulete toodetele ise järele või saadame need Teile Smartpostiga. Külastades meie Rocca Al Mare šokolaadibutiiki, saate need kätte kohapeal.

TOP